Over NatuurGenoten i.s.m. Herstelacademie Diest: Metaforenwandeling 4,7 km

NatuurGenoten i.s.m. Herstelacademie Diest: Metaforenwandeling 4,7 km

NatuurGenoten i.s.m. Herstelacademie Diest: Metaforenwandeling

In een metaforenwandeling gebruiken we de natuur als spiegel voor onszelf. Voel jij je soms ook als een dorre tak of toch eerder als een fladderende vlinder? De begeleiders bieden tijdens de wandeling een aantal kansen aan om te reflecteren over jezelf. Elke oefening is steeds vrijblijvend. Jij alleen kiest welke metaforen jou aanspreken en wat je daarover deelt met de groep.

We wandelen ongeveer 4,7 km in het prachtige natuurlandschap van het Webbekoms Broek. Het wandeltempo wordt onderling afgestemd en indien nodig, kunnen we de route ook inkorten naar 3,3 km.

Door het gebruik van natuurmetaforen verkrijg je meer inzicht in jezelf en je herstelproces, maar daarnaast zorgt buitenkomen ook voor activatie, ontspanning, plezier, beweging, sociaal contact, creativiteit, een sterker immuunsysteem, meer in het hier en nu zijn, verbondenheid, vertragen, … en nog zo veel meer!

Praktisch:

“Metaforenwandeling” is een tweemaandelijkse workshop gegeven door Hadewijch & Loes.

Startplaats:
Herstelacademie Diest (Vestenstraat 1, 3290 Diest), daarna wandelen we samen naar ons startpunt (Bezoekerscentrum Webbekoms Broek).


Meer informatie en inschrijven: https://herstelacademie.be/cursussen/metaforenwandeling-april-diest/


Start activiteit:

07/04/2026 13:00

Einde activiteit:
07/04/2026 16:00

Close